masaż Kobido

Jakie korzyści daje masaż twarzy?

Jednym z najbardziej naturalnych, a zarazem przynoszących największe ukojenie zabiegów na twarz, jest masaż. Codzienny stres odkłada się w tkankach całego ciała, a więc także na twarzy. W mięśniach wokół ust, oczu i mięśniach czoła odciskają się wszystkie negatywne emocje, przyczyniając się nie tylko do widocznych na pierwszy rzut oka zmarszczek, ale również do podtrzymywania stanu napięcia. W tym zaklętym kręgu stres powoduje napięcie mięśni, a one z kolei uniemożliwiają uwolnienie takich uczuć jak lęk czy złość. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest masaż.

Jakie efekty daje masaż Kobido?

Jedną z najbardziej skomplikowanych technik pracy z twarzą jest masaż Kobido. Wywodzi się on z tradycji japońskiej, a jego celem jest utrzymanie młodego wyglądu twarzy i jej naturalnego piękna. Współcześnie masaż Kobido nazywany jest niechirurgicznym liftingiem. Wynika to z faktu, że ta wymagająca sekwencja ruchów przyczynia się do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki którym twarz staje się wyraźnie ujędrniona i odprężona. Jeśli szukają Państwo masażu Kobido w Gdańsku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ta wyjątkowa technika zmniejsza napięcie mięśni, wyraźnie spłyca zmarszczki, a także poprawia owal twarzy.

Masaż Quiro – specyfika i działanie

Przyjemny i rozluźniający hiszpański rytuał Quiro jest jedną z najbardziej skutecznych kuracji przeciwko zmarszczkom. Jego celem jest nie tylko redukcja już istniejących zmarszczek, ale również zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki masażowi Quiro skóra zostaje odżywiona, odzyskuje blask i jędrność. Zabieg wykonywany jest w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, a jego efektem jest uczucie głębokiego relaksu. W wyniku masażu Quiro twarz staje się promienna i wyraźnie odprężona, co szybko przekłada się na lepsze samopoczucie.

Przewiń do góry

Facebook