Pakiety firmowe w Spa Osowa

W Spa Osowa w Gdańsku możesz wykupić także pakiety firmowe. Życie w ciągłym pędzie nie służy nikomu. Każdy potrzebuje chwili wytchnienia, dlatego jesteśmy przekonani, że Twoi pracownicy docenią możliwość zrelaksowania się w przytulnym, profesjonalnym spa. Odprężająca wizyta w naszym gabinecie sprawi, że pracownicy wrócą do pracy z nowymi siłami i większą dawką motywacji.

Gotowe pakiety firmowe

W Spa Osowa proponujemy gotowe pakiety firmowe. Każdy z nich jest stworzony z myślą o innych potrzebach. Dzięki temu możesz dopasować pakiet do Twoich pracowników i ich upodobań. Mogą być to pakiety typowo relaksacyjne, zawierające między innymi masaż Kobido, masaż całego ciała oraz masaż stóp z elementami akupresury. Dla bardziej aktywnych osób polecamy pakiety, w których skład wchodzą zajęcia grupowe, na przykład pilates czy joga. Proponujemy także pakiety firmowe lecznicze. Składają się one między innymi z autorskich masaży terapeutycznych czy stawiania baniek ogniowych.

Stwórz własny pakiet firmowy

Ile ludzi, tyle potrzeb, dlatego oprócz gotowych pakietów firmowych, dajemy naszym klientom możliwość samodzielnego skomponowania zabiegów w ramach pakietu. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom wypoczynek skrojony na miarę, będzie to idealne rozwiązanie. Stworzony przez Ciebie pakiet firmowy może składać się z dowolnie wybranych zabiegów z naszej oferty, między innymi zabiegów z zakresu kosmetyki twarzy czy różnego rodzaju masaży. W razie ewentualnych trudności z dopasowaniem do siebie poszczególnych zabiegów służymy pomocą. Razem skomponujemy pakiet firmowy, który w pełni zrelaksuje Twój zespół.

Przewiń do góry

Facebook