Masaż Kobido

Japoński lifting twarzy jest jednym z najstarszych, a zarazem najtrudniejszych masaży na świecie. Jego historia sięga XV wieku – początkowo zarezerwowany był wyłącznie dla członków rodziny cesarskiej i szlachetnych rodów. Skomplikowana technika była pilnie strzeżona, ponieważ zawiera sekret młodości i piękna. Na szczęście współcześnie każdy może przekonać się na sobie, jak niezwykłe jest działanie masażu Kobido. Zapraszamy Państwa do Spa Osowa w Gdańsku, gdzie można na własnej skórze odczuć efekty tej wyjątkowej, znanej od wieków techniki, którą obecnie określamy jako niechirurgiczny lifting twarzy.

B22A1673-scaled

Cena:   250 zł
Czas:    75 min

Jakie są zdrowotne korzyści masażu Kobido?

Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik manualnych działa nie tylko na powierzchni twarzy, ale również na głębokich warstwach mięśni i skóry. Za pomocą powolnych, łagodnych ruchów osiągamy odprężenie tkanek oraz wyciszenie umysłu. Natomiast zdecydowane i bardziej intensywne elementy masażu mają na celu pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za napięcie skóry i poprawę jej jędrności.

Dzięki naturalnej metodzie masażu Kobido uzyskujemy następujące efekty:

  • niechirurgiczny lifting twarzy,
  • zmniejszenie napięcia mięśni twarzy, szyi i dekoltu,
  • spłycenie zmarszczek mimicznych,
  • poprawę krążenia krwi i limfy,
  • stymulację produkcji składników skóry (kolagenu i elastyny),
  • poprawę owalu twarzy,
  • zmniejszenie efektu bruksizmu,
  • złagodzenie bólu głowy,
  • pełny relaks i odprężenie.

Masaż Kobido, z jakiego możecie Państwo skorzystać w przytulnym Spa Osowa w Gdańsku, jest doskonałą alternatywą dla zabiegów wykorzystujących botoks czy kwas hialuronowy. Z powodzeniem może być stosowany razem z termoliftingiem, wykorzystującym światło podczerwone IR. Oba te zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne.

Jakie są wskazania do wykonania masażu Kobido?

Masaż Kobido jest w szczególności przeznaczony dla osób o wiotkiej, wymagającej odżywienia i ujędrnienia skórze. Zabieg na twarz Kobido, który oferujemy w naszym profesjonalnym gabinecie w Gdańsku, polecany jest w przypadku opadającego owalu twarzy lub opadającej powieki. Warto jest go stosować, gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki i oznaki starzenia się skóry, a także gdy stres objawia się napięciem mięśni twarzy, szyi, karku i klatki piersiowej.

Przewiń do góry

Facebook