bon

Dlaczego bon podarunkowy na zabiegi kosmetyczne to dobry prezent?

Bon podarunkowy do kosmetologa to jeden z najlepszych prezentów, jakie można ofiarować – i to nie tylko w sytuacji, gdy nie wiadomo, co chciałby otrzymać obdarowywany. Wiele osób nie ma czasu na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne lub nie wie nawet, że są one tak przyjemne i korzystne dla zdrowia. Otrzymanie w prezencie bonu podarunkowego na dowolną formę pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym daje poczucie luksusu, na który czasem trudno jest sobie pozwolić.

Komu warto podarować wizytę w gabinecie kosmetycznym?

Elegancki, imienny voucher podarunkowy na zabiegi kosmetyczne to idealny prezent dla każdej kobiety. Sprawdzi się dla żony, partnerki, a nawet koleżanki z pracy. Urodziny, imieniny czy Dzień Kobiet do świetne okazje, by uhonorować panie i sprawić im przyjemność. Czy jednak tylko kobiety mogą otrzymywać tego rodzaju prezenty? Oczywiście, że nie! Mężczyźni również chętnie korzystają z usług kosmetycznych. Bony podarunkowe często ofiarowywane są rodzicom, którym przyda się trochę odprężenia, a także nowożeńcom. Jednym z największych atutów vouchera podarunkowego do gabinetu kosmetycznego jest możliwość wyboru rodzaju specjalistycznego zabiegu. W naszej ofercie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Z jakich zabiegów kosmetycznych można skorzystać w ramach bonu podarunkowego?

Bon kwotowy pozwala umówić się na dowolny zabieg pielęgnacyjny na twarz i ciało. Polecamy w szczególności masaż twarzy, oczyszczanie wodorowe lub mezoterapię mikroigłową. Spa Osowa zaprasza także osoby, które są zainteresowane termoliftingiem Zaffiro w Gdańsku – ta rewolucyjna terapia promieniowaniem podczerwonym IR ujędrnia skórę i spowalnia proces jej starzenia. Wśród zabiegów na ciało znajdziecie Państwo peelingi cukrowe i regenerujące masaże dla każdego typu skóry.

Przewiń do góry

Facebook