masaż w salonie masażu

Jakie są rodzaje masażu? Który sprawdzi się dla mnie?

Masaż to doskonały sposób na poprawę jakości życia, świetne odprężenie, a także korzyści zdrowotne. Przyjemne masowanie ciała z zastosowaniem odpowiednich technik relaksuje, redukuje stres, poprawia samopoczucie. Może też pełnić funkcję rehabilitacyjną i leczniczą. Jeśli odczuwasz ból lub napięcie w obrębie kręgosłupa, ból głowy lub zesztywnienie mięśni, zdecydowanie warto zdecydować się na masaż.

W ofercie Spa Osowa znaleźć można szeroki wybór masaży leczniczych i relaksacyjnych. Poznaj specyfikę różnych metod i przekonaj się, która będzie najlepsza dla ciebie.

Masaże lecznicze i terapeutyczne

W naszym gabinecie wykonujemy masaże lecznicze, które są przeznaczone dla osób borykających się z rozmaitymi dolegliwościami bólowymi. Mogą one wynikać z różnych przyczyn, w tym również chorób, jak dyskopatia. Masaż leczniczy wykonany przez doświadczonego fizjoterapeutę to doskonały sposób na złagodzenie bólu i uśmierzenie przykrego dyskomfortu.

Oprócz tego wykonujemy masaże terapeutyczne oparte m.in. na technikach pracy powięziowej oraz na pracy na tkankach głębokich. Do masaży, które można zaliczyć zarówno do kategorii leczniczych, jak i kosmetycznych, zaliczamy drenaż limfatyczny. Głównym jego celem jest poprawa krążenia krwi oraz zmniejszenie widoczności obrzęków.

Masaże relaksacyjne

Wybór masaży relaksacyjnych w naszej ofercie jest bardzo szeroki. Podstawę stanowi masaż klasyczny, który polega na manipulacji mięśniami poprzez uciskanie, ugniatanie i pocieranie odpowiednich partii ciała. Proponujemy też autorskie masaże terapeutyczne wykonywane z zastosowaniem olejków naturalnych, oleju kokosowego lub z zastosowaniem aromaterapii.

Jeśli szukasz wyjątkowego odprężenia, zdecydowanie warto wybrać jeden z masaży wywodzących się z odległych miejsc na ziemi, takich jak np. Polinezja czy Azja. Oferujemy hawajski masaż Lomi Lomi Nui, a także masaże dźwiękami mis tybetańskich, klasyczny tajski i japoński masaż twarzy Kobido.

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować i który masaż będzie idealny dla ciebie, skontaktuj się z nami, a chętnie ci doradzimy. Zapraszamy!

Przewiń do góry

Facebook