Termolifting - Zaffiro

Zaffiro to przełom w procesie odmładzania. To urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Dzięki zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz wzrostu jędrności skóry.

Działanie Zaffiro polega na promieniowaniu podczerwonym IR powodując jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 68ºC) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Efekt termiczny powoduje podgrzanie i skracanie włókien kolagenowych. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i napięta oraz zwiększa się jej elastyczność. Ponadto zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Natomiast długofalowym skutkiem jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy około 3 miesięcy od zabiegu.

Zaffiro to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Przed większym wyjściem, czy po prostu w ramach profilaktyki antystarzeniowej na co dzień. Serię zabiegów na ciało można zastosować również u kobiet po ciąży lub na wiotkiej skórze po utracie wagi.

Efekt Zaffiro:

  • likwiduje wiotkości skóry na twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki,
  • likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry,
  • obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie,
  • likwiduje wiotkość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud,
  • modeluje obszar nad kolanami,
  • poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi,
  • oczyszcza i odżywia skórę.

Cena:   850-1400 zł
Czas:    30–90 min

Przewiń do góry

Facebook