SPA

Chcesz zrobić sobie prezent? Wybierz się do spa!

W biegu codziennego życia każdemu zdarza się zapominać o własnych potrzebach. Wykonywane w pośpiechu obowiązki odbierają energię, a często także radość, wywołując przy tym stres i uczucie zmęczenia. Kiedy koło napięcia zaczyna się zamykać, warto zrobić sobie małą przyjemność, by zatroszczyć się o własny psychofizyczny dobrostan i w ten sposób nagrodzić się za trudy. Aby móc ofiarować innym swoją uwagę i serce, trzeba najpierw zadbać o własną równowagę wewnętrzną. Uważamy, że jednym z najlepszych sposobów na podarowanie sobie odprężenia, jest wizyta w spa. Dlaczego? Wyjaśniamy.

Czy masaż wpływa tylko na ciało?

Zabiegi w spa nie koncentrują się wyłącznie na poprawie urody, ale przede wszystkim na osiągnięciu stanu relaksu. Tak dzieje się w przypadku masaży, które bezpośrednio oddziałują na ciało fizyczne, jednak pośrednio dają o wiele więcej korzyści. Jednym z najbardziej kojących masaży jest rytuał Lomi Lomi Nui. Poprzez pobudzenie układu limfatycznego dochodzi do odblokowania kanałów energetycznych, które z kolei ułatwiają przepływ uczuć. Ta oczyszczająca ceremonia pomaga zregenerować ciało, a także osiągnąć emocjonalny balans. Jeśli chcesz doświadczyć masażu Lomi Lomi Nui w Gdańsku, serdecznie zapraszamy do Spa Osowa.

Naturalne metody powrotu do optymalnego zdrowia

W naszym kameralnym i przytulnym spa możecie Państwo skorzystać z wielu zabiegów medycyny naturalnej. Wywodzące się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej akupunktura i bańki ogniowe to sprawdzone sposoby na eliminację napięcia mięśniowego, które zazwyczaj powstaje w wyniku ciągłego doświadczania sytuacji stresowych. Dzięki nim można zredukować ból, zyskać energię do działania i poprawić jakość snu. Zachęcamy Państwa do tego, by wybrać jeden z naszych odprężających zabiegów i podarować sobie relaks.

Przewiń do góry

Facebook