Lomi Lomi Nui

Hawajski masaż całościowy, w pełnym znaczeniu tego słowa. Jego podstawowym celem jest uzdrowienie ciała i duszy. Obniżając napięcie mięśni, usuwa wewnętrzne blokady i tym samym przywraca harmonię ciała, duszy i umysłu.

Dawniej wykonywany był w świątyniach przez Kahunów – szamanów i uzdrowicieli jako ceremonia oczyszczenia i uzdrowienia. Masaż wykonywany jest dłońmi i przedramionami przy użyciu naturalnych olejów. Odblokowuje przepływy energii, rozluźnia napięcia mięśniowe, zwiększa zakres ruchomości w stawach, wycisza. W mięśniach, ścięgnach i stawach zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć, dlatego masaż Lomi Lomi Nui w łagodny i naturalny sposób leczy też psychikę.

Cena:   250–380 zł
Czas:    90–150 min

spa-osowa-lomi-lomi-nui

Holistyczne podejście masażu Lomi Lomi Nui

Według wierzeń Hawajczyków kondycja fizyczna i psychiczna człowieka jest uzależniona od jakości przepływu siły życiowej, zwanej maną. Codzienny stres, niewyrażone emocje i lęk blokują swobodny ruch many, przyczyniając się do utraty równowagi w organizmie, a w konsekwencji także zdrowia. Kameralny gabinet kosmetyczny Spa Osowa w Gdańsku oferuje Państwu holistyczny masaż Lomi Lomi Nui, a jego celem jest przywrócenie naturalnej witalności. Ten tradycyjny masaż wywodzi się z postrzegania człowieka jako całości, a nie oderwanych od sfery psychicznej tkanek ciała. Innym typem masażu, z którego możecie Państwo skorzystać w Spa Osowa, by osiągnąć doskonałe uczucie odprężenia, jest łagodny i kojący masaż relaksacyjny.

Jakie jest działanie masażu Lomi Lomi Nui?

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi Nui uwalnia napięcie z mięśni i zwiększa elastyczność stawów. Poprzez specyficzny rodzaj dotyku pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny ciała, poprawiają się również procesy trawienia i detoksykacji. Masaż Lomi Lomi Nui wpływa pozytywnie na układ nerwowy, co naturalnie przekłada się na odczucie spokoju i równowagi emocjonalnej. W tej sferze może obudzić się potrzeba rezygnacji ze szkodliwych nawyków i wypełnienia życia codzienną radością. W wyniku kojącego zabiegu, jakim jest hawajski masaż, na poziomie duchowym łatwiej uzyskać akceptację siebie i wsłuchać się w głos intuicji.

Masaż Lomi Lomi Nui to piękne, regenerujące doznanie, które może stać się Państwa udziałem w bezpiecznej przestrzeni Spa Osowa w Gdańsku. Zapraszamy.

Przewiń do góry

Facebook