Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest jedną z najtrwalszych technik malowania paznokci. Paznokcie hybrydowe prezentują się pięknie przez dwa-trzy tygodnie od momentu wykonania. Dodatkowo wyglądają naturalnie, nie poddają się uszkodzeniom, a lakier nie odpryskuje. Manicure hybrydowy to doskonały sposób na błyszczące paznokcie, które będą odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do Spa Osowa wszystkie Panie, które szukają pomysłu na perfekcyjnie wykonane, zadbane paznokcie! Manicure hybrydowy nadaje się nie tylko ważne okazje, ale pozwala czuć się pięknie na co dzień.

Cena:   120-140 zł
Czas:    60 min

Manicure hybrydowy

Jak wykonuje się hybrydowe paznokcie?

Pierwszym etapem manicure’u hybrydowego jest przygotowanie paznokci poprzez ich opiłowanie oraz odsunięcie skórek. Paznokcie muszą mieć gotowy, ładny kształt przed nałożeniem preparatu, ponieważ późniejsza ingerencja może skutkować uszkodzeniem gładkiej struktury lakieru. Płytka paznokcia zostaje następnie odtłuszczona, a potem pokryta kilkoma warstwami produktu – bazą, kolorem oraz topem. Całość utwardzamy za pomocą lampy LED, która jest zupełnie bezpieczna dla skóry. Lakiery hybrydowe wyglądają efektownie, a ponadto utrzymują się na płytce paznokcia nawet kilka tygodni i są odporne na odpryski.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg hybrydowy?

Wypielęgnowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Manicure hybrydowy w Spa Osowa w Gdańsku w zależności od rodzaju wzbogacany jest o dodatkowe zabiegi, mające na celu poprawienie wyglądu dłoni naszych Klientek. Gdy manicure wymaga odświeżenia, najpierw trzeba zlikwidować poprzednią stylizację. W celu usunięcia lakieru hybrydowego stosuje się specjalne ceramiczne frezy. Hybryda może być nakładana nie tylko na dłonie, ale również na stopy. Jednak przed wykonaniem hybrydowego pedicure’u warto zadbać o zdrowy wygląd paznokci i umówić się na pedicure leczniczy. Jest to sprawdzony sposób na wypielęgnowaną i estetyczną płytkę paznokcia.

Manicure hybrydowy jest polecany w szczególności tym Paniom, które nie mają czasu na regularne nakładanie tradycyjnych lakierów, a chcą mieć piękne paznokcie w modnych kolorach. Największą zaletą hybrydy jest jej trwałość – po tym zabiegu można wykonywać wszystkie codzienne czynności bez obaw o uszkodzenie warstwy lakieru i utratę efektu lśniących paznokci. Nasze specjalistki od manicure’u wiedzą wszystko zarówno o klasycznych stylizacjach, jak i aktualnych trendach i z przyjemnością podpowiedzą Paniom, jakie paznokcie będą robić największe wrażenie.

Przewiń do góry

Facebook