Depilacja woskiem Lycon

To mechaniczne usuwanie zbędnego owłosienia polegające na wyrwaniu go.

W naszym gabinecie do depilacji wykorzystywany jest wosk firmy Lycon. Bazuje on na naturalnych składnikach, m.in. olejkach aromaterapeutycznych oraz żywicach.

Woski Lycon to produkty zawierające mieszankę najwyższej jakości naturalnych składników, łagodnych dla skóry, zapewniających jej miękkość oraz jedwabistą gładkość. Zawarte w nich olejki aromatyczne dostarczają składników odżywczych, a także kojąco wpływają na zmysły.

Depilacja woskiem

Polecamy Państwu dwa systemy depilacji: Lycon Hot Wax i Lycon Strip Wax.

Lycon Hot Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym. To nowatorskie woski twarde, usuwające włoski o długości nawet 1 mm. Ze względu na swoją delikatność i właściwości kojące woski te polecane są do depilacji szczególnie wrażliwych partii ciała: twarzy, bikini i pach.

Użycie wosków z grupy Hot Wax nierozerwalnie wiąże się z aplikacją Pre Waxing Oil – unikalnej oliwki zabezpieczającej skórę przed urazami.

Lycon Hot Wax to unikalny wosk twardy przeznaczony do cienkiej aplikacji. Jest niezawodny do sprawnej depilacji ze względu na szybki proces zastygania produktu. Dzięki wysokiej kurczliwości umożliwia usuwanie twardych, uporczywych włosków lub delikatnego meszku. Jest bezkonkurencyjny w depilacji krótkiego, grubego odrostu o długości nawet 1 mm.

Lycon Strip Wax – depilacja woskiem miękkim z użyciem pasków do depilacji. To woski miękkie przeznaczone do usuwania włosków o długości od 2 mm. Stosuje się je głównie do depilacji dużych partii ciała: nóg, rąk i pleców.

Cena:   40–180 zł
Czas:    10–90 min

Przewiń do góry

Facebook