Peelingi inhalacyjne

Kąpiel w saunie powoduje, że ciało intensywnie się nagrzewa. Wilgoć i ciepło rozszerzają pory, ułatwiając przenikanie substancji odżywczych, a skóra jest bardziej dotleniona. To doskonałe warunki do przeprowadzenia zabiegów złuszczających i witaminizujących. Takie zabiegi można też przeprowadzić na własną rękę — wystarczy jedynie sięgnąć po profesjonalne kosmetyki do sauny. Oparte na naturalnych składnikach preparaty nie podrażniają skóry i mimo wysokiej temperatury zachowują odpowiednią konsystencję.

Peelingi inhalacyjne

Peeling ― najlepiej nałożyć go po pierwszej sesji w saunie, kiedy skóra jest już dobrze rozgrzana. Po spłukaniu ciała wodą i starannym wytarciu do sucha należy dokładnie rozprowadzić preparat i ponownie przejść do gorącego pomieszczenia. Lepiej unikać nakładania zbyt grubej warstwy, aby kryształki peelingu nie zsypywały się na boki. Preparat można dodatkowo delikatnie wmasowywać w skórę, wspomagając proces złuszczania.

Cena:   25 zł

Sypki  peeling,  delikatny  pył  solny  do  użytku  w  saunie.  Łagodnie  usuwa  zrogowaciały naskórek  oraz  toksyny  z  powierzchni  skóry  sprawiając,  że  pozostaje  ona  gładka i miękka w dotyku. wygładza skórę a masaż wykonywany przy okazji peelingu sprawia, że poprawie się ukrwienie. Oddaje skórze cenne minerały. Dodatkowym efektem jest aromaterapia, gdyż peeling ma naturalny, intensywny aromat. Receptura została tak stworzona, by produkt był nieuciążliwy, zatem nie brudzi i nie pozostawia śladów na skórze.

Przewiń do góry

Facebook