cellulit

Nowoczesne zabiegi na zmniejszenie cellulitu. Przegląd opcji

Współczesna kosmetologia oferuje wiele nowoczesnych zabiegów, które pomagają zredukować problem cellulitu. W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi Yocata. Wersja podstawowa zabiegu anti-cellulitowego skupia się na intensywnym peelingu cukrowym oraz balsamie rozświetlającym. Peeling cukrowy jest wykonywany z użyciem dowolnie dobranego olejku zapachowego, co sprawia, że zabieg staje się nie tylko skuteczny, ale również przyjemny dla zmysłów. Składniki aktywne peelingu to między innymi cukier trzcinowy, olej z orzechów brazylijskich, olej sojowy, masło Shea, wosk pszczeli, olej makadamia oraz witaminy C i E. Dzięki tym substancjom peeling doskonale złuszcza martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie i ujędrnia skórę.

Następnie na ciało aplikowany jest rozświetlający balsam do ciała. Jego składniki aktywne, takie jak masło kakaowe, Mika, olej sojowy, olej avocado, masło Shea, witamina E oraz D-pantenol, sprawiają, że skóra staje się nawilżona, odżywiona i promienna. Balsam jest rozprowadzany po ciele podczas masażu relaksacyjnego co dodatkowo wpływa na poprawę kondycji skóry.

Jeszcze skuteczniejsza walka z cellulitem!

Wersja rozszerzona zabiegu anti-cellulitowego Yocata oferuje jeszcze więcej korzyści. Oprócz peelingu cukrowego i balsamu rozświetlającego wzbogacona jest o maskę anti-cellulitową z efektem rozgrzewającym oraz wydłużony masaż ciała. Cały zabieg trwa 90 minut, co pozwala na pełne zrelaksowanie się i cieszenie się jego dobroczynnym działaniem. Maska anti-cellulitowa z efektem rozgrzewającym zawiera takie składniki aktywne jak Carnoxyn, Glycoxantine, Hotflux, naturalna betaina, olej makadamia, masło Shea oraz witaminy E i C. Dzięki nim maska intensywnie działa na redukcję cellulitu, poprawia elastyczność skóry i przyspiesza procesy regeneracyjne.

Podsumowując, nowoczesny zabieg Yocata anti-cellulit to doskonałe rozwiązanie dla kobiet pragnących pozbyć się cellulitu i poprawić wygląd swojej skóry. Składniki aktywne, takie jak masło Shea, witaminy czy oleje roślinne, sprawiają, że efekty są widoczne już po pierwszych zabiegach. 

Udostępnij:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Przewiń do góry

Facebook