Masaż dźwiękiem mis tybetańskich

Misy są to instrumenty o wielotysięcznej tradycji wytwarzania, lecz od kilku dziesięcioleci, dzięki najnowszym możliwościom technologicznym, znajdują zastosowanie w różnych formach relaksacji, poprawiania jakości życia oraz terapii. Pewien człowiek odkrył, że niektóre z tych instrumentów emitują częstotliwości zbliżone do naturalnych częstotliwości ludzkiego organizmu. Znalazło to potwierdzenie w badaniach z wykorzystaniem aparatury inżynieryjnej, co doprowadziło do powstawania instrumentów o stricte terapeutycznych właściwościach z zachowaniem tradycji oraz sztuki ich wykonania.

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich

Działanie wibracji mis dźwiękowych mis tybetańskich można rozdzielić na trzy poziomy: ciało, umysł i dusza.

Ciało – w sferze fizycznej częstotliwość drgań emitowanych przez instrumenty jest zbieżna z tymi, w jakich funkcjonuje ludzki organizm. Każdy nasz organ, wewnętrzna struktura wibruje na swój określony sposób. Poszczególne misy wytwarzają drgania, dostając się do naszego organizmu, przenoszą wibrację w jego głąb. Jest to niezwykle delikatny proces, ale z racji na dostrojenie do naszego wnętrza jest on przyjemny w odczuciu a zarazem efektywny. Stymuluje struktury wewnątrz ciała, prowadząc do uwolnienia napięć mięśniowych oraz wspomaga proces samoregeneracji organizmu.

Umysł – dzięki dźwiękom mis i gongów tybetańskich możemy zmienić perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli czy emocji. Umysł wchodzi w stan, jaki obserwowany jest podczas drzemki,  głębokiego snu lub medytacji. Osoby poddające się wibracjom dźwięków mis i gongów, pozostają w pełnej przytomności, jednak postrzeganie siebie i rzeczywistości zaczyna wyglądać nieco inaczej.

Dusza – podczas głębokiej relaksacji mamy szansę doświadczyć tych głębszych sfer. Dźwięki mis i gongów wprowadzają nas w stan, w którym myśli płyną, ale w sposób spokojny. Pojawiają się mimowolne obrazy, wizje, które możemy przyrównać do świadomych snów, odpowiedzi na noszone wewnątrz pytania lub rozterki czy jasne widzenie spraw, które na co dzień jawią się jako skomplikowane lub trudne.

Cena:   170 zł
Czas:    60 min

Przewiń do góry

Facebook