Peeling vitamin C

Zabieg przeznaczony dla skóry narażonej na powstawanie przebarwień i nierówny koloryt. Z przeznaczeniem dla skóry naczyniowej, przy trądziku różowatym oraz dla skóry palaczy. Dla skóry po silnym stresie emocjonalnym.

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego.

Autoryzowany zabieg Dermaquest

Fundamentem terapeutycznym całego zabiegu jest witamina C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu (4%), a także kwasu L-askorbinowego (15%) w połączeniu z kwasem ferulowym (1%). Witamina C wykazuje samodzielne właściwości antyoksydacyjne, jak również regeneruje witaminę E znajdującą się we wszystkich komórkach skóry, wzmacniając jej system naprawczy i fotoprotekcyjny. Jest niezbędną witaminą do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy, ograniczając przebarwienia, i wzmacnia naczynia krwionośne.

Połączenie witaminy C z kwasem ferulowym chroni skórę przed zmianami DNA i promieniowaniem UV. Kuracja wzbogacona jest o enzymy proteolityczne z papai, ananasa i arbuza, które działają wygładzająco i przeciwzapalnie, przywracając komfort skórze suchej i podrażnionej. Sensorycznym dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie olejku i wyciągu z komórek macierzystych.

Cena:   280 zł
Czas:    45 min

Przewiń do góry

Facebook