IMG-2147-FBa-768x512-1

Masaż stawu skroniowo-żuchwowego

💆‍♂️ MASAŻ w obrębie STAWU SKRONIOWO-ŻUCHWOWEGO, mięśni karku i obręczy barkowej.
👨‍💻 Tydzień pracy to często wiele godzin spędzonych przy ekranie komputera, z telefonem w ręku, z tonami akt i książek do przestudiowania. To wiele godzin spędzonych za kierownicą i wiele godzin napięcia i stresu. Dodatkowo, zapominamy o utrzymywaniu prawidłowej postawy (np. wysuwamy głowę do przodu), zdarza się, że nie wiemy jak ona powinna wyglądać, nie znamy też ani metod wzmacniających ani rozluźniających pomagających utrzymać nie tylko siłę w mięśniach, ale chroniących nas przed przewlekłymi napięciami. 🌙 W nocy silnie zaciskamy szczękę, nawet zgrzytamy zębami, w ciągu dnia na skutek tego wszystkiego boli nas kark i głowa, słyszymy nawet „dzwonienie” w uszach.
Czy taki scenariusz brzmi znajomo?
Jeśli tak to..
✔ Zalecamy: masaż leczniczy w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego, mięśni karku i obręczy barkowej.
✔ Będziemy pracować nad: rozluźnieniem mięśni i przywróceniem prawidłowej pozycji spoczynkowej stawu skroniowo-żuchwowego (tj. rozluźnieniem mięśni karku, klatki piersiowej, twarzy, zastosujemy terapię punktów spustowych).
✔ Naszym celem będzie: przywrócenie prawidłowej pozycji spoczynkowej stawu i jego funkcji, odzyskanie pełnego zakresu ruchomości bez dolegliwości bólowych.
⏳ Czas jednej sesji: 45 min
📝 Cena: 120 zł
➡️ Karnet: 5×45 min = 550 zł (-50 zł)
Zapraszamy do zapisów!
_________________________
🏡 Spa Osowa
🔎 ul. Wodnika 28, Gdańsk
📞 tel.: +48 583452229
📧 recepcja@spaosowa.pl
_________________________
Fot.: Dar Giers/ raddar.pl
 
Przewiń do góry

Facebook