Ćwiczenia rehabilitacyjne

FIZJOTERAPEUTKA GOSIA

💁‍♀️Gosię zna już wielu naszych pacjentów, bo odkąd nawiązaliśmy kilka lat temu współpracę, nieprzerwanie wspólnie dbamy o Wasze zdrowie i lepsze samopoczucie 🙌. Jednak chwalenia się naszymi wyjątkowymi terapeutami nigdy dość, więc dzisiaj parę słów o naszej fizjoterapeutce Gosi.
💁‍♀️ Gosia ukończyła studia fizjoterapii I stopnia w 2012 r., ale swoje pierwsze kroki w pracy z ciałem stawiała już wcześniej jako masażystka z dyplomem technika. To właśnie wtedy odkryła jak niezwykłą przygodą jest indywidualna praca z pacjentem. Od początku swojej drogi zawodowej, Gosia kładła duży nacisk na rozwój, zarówno pod kątem naukowym jak i duchowym. Jest, więc nie tylko fizjoterapeutką uprawnioną do prowadzenia ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz masażystką masaży klasycznych i leczniczych, ale również instruktorem hatha jogi oraz masażystką wykonującą masaże orientalne. Gosia ukończyła szkolenia specjalistyczne takie jak kurs SI (integracji sensorycznej), MTG (masaż tkanek głębokich) czy Kinesiology Taping (plastrowanie dynamiczne) oraz szkolenia zawierające elementy masaży wywodzących się ze wschodu m.in. japońskiego masażu Shiatsu, tybetańskiego masażu Jivaka czy hawajskiego masażu Lomi. Obecnie Gosia jest w trakcie studiów II stopnia fizjoterapii.
Prywatnie, Gosia jest osobą bardzo empatyczną i refleksyjną, stara się patrzeć na świat i ludzi wielowymiarowo, nie zamykając się na jeden nurt i jedno rozwiązanie. Takie podejście do życia pomaga jej w słuchaniu pacjentów i tworzeniu indywidulanych planów terapeutycznych, z uwzględnieniem potrzeb najbardziej wymagających osób.
🙌 Do fizjoterapeutki Gosi zapiszecie się na: ćwiczenia rehabilitacyjne, masaż leczniczy i terapeutyczny autorski, klasyczny, relaksacyjny, orientalny głowy, stawu skroniowo-żuchwowego, stóp z elementami akupresury, antycellulitowy, kobiet w ciąży, drenaż limfatyczny, plastrowanie dynamiczne, konchowanie uszu i zabiegi na ciało.
💁‍♀️ Zapraszamy!
______________________
❄ Spa Osowa
🔎 ul. Wodnika 28, Gdańsk
📞 tel.: +48 583452229
📧 recepcja@spaosowa.pl
______________________
Fot. Dar Giers/ raddar.pl

Udostępnij:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Przewiń do góry

Facebook