DODATKOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Usuwanie owłosienia

To mechaniczne usuwanie zbędnego owłosienia polegające na wyrwaniu go.

Wykorzystywany do tego wosk firmy Lycon jest na bazie naturalnych składników m.in. olejków aromaterapeutycznych
oraz najwyższej jakości żywic.

Na oczyszczoną i zdezynfekowaną partię skóry jednorazową szpatułką równomiernie rozsmarowywany jest wosk, który następnie zostaje usunięty z włosami.

Woski Lycon to produkty zawierające mieszankę najwyższej jakości naturalnych składników łagodnych dla skóry, zapewniających jej miękkość oraz jedwabistą gładkość. Zawarte w nich olejki aromatyczne dostarczają składniki odżywcze, a także kojąco wpływają na zmysły.

 

Polecamy Państwu dwa systemy depilacji: Lycon Hot Wax i Lycon Strip Wax.

Lycon Hot Wax – depilacja woskiem twardym. Lycon oferuje różne rodzaje wosków twardych:

Lycon Hot Wax – depilacja bezpaskowym woskiem twardym;

Lycon Hot Wax to nowatorskie woski twarde usuwające włoski o długości nawet 1 mm. Ze względu na swoją delikatność i właściwości kojące woski te polecane są do depilacji szczególnie wrażliwych partii ciała: twarzy, bikini i pach.

Użycie wosków z grupy Hot Wax nierozerwalnie wiąże się z aplikacją Pre Waxing Oil – unikalnej oliwki zabezpieczającej skórę przed urazami.

Lycojet Hot Wax to unikalny wosk twardy przeznaczony do cienkiej aplikacji (dzięki temu jest niezwykle ekonomiczny). Jest niezawodny do sprawnej depilacji ze względu na szybki proces zastygania produktu. Dzięki wysokiej kurczliwości umożliwia usuwanie twardych, uporczywych włosków lub delikatnego meszku. Jest bezkonkurencyjny w depilacji krótkiego, grubego odrostu o długości nawet 1 mm. Eliminuje konieczność użycia pęsety.

 

Lycon Strip Wax – depilacja woskiem miękkim z użyciem pasków do depilacji.

Lycon Strip Wax to woski miękkie przeznaczone do usuwania włosków o długości 2 mm. Stosuje się je głównie do depilacji dużych partii ciała: nóg, rąk i pleców. Rekomendowane ze względu na łatwą aplikację, mocny chwyt, brak lepkich pozostałości oraz dużą ekonomiczność.

White Strip Wax to nowej generacji syntetyczny wosk bez zawartości żywicy sosny oraz wosku pszczelego. Niezastąpiony dla osób z alergią skórną. Delikatny, niezwykle elastyczny produkt.

Cena:   40 – 150 zł

Czas:    10 – 90 min

Facebook