KOSMETYKA TWARZY

MIKRODERMABRAZJA

Złuszcza, dotlenia, wzmacnia produkcję kolagenu, czyli kontrolowany mikropeeling.

Jest polecanym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z zaskórnikami, trądzikiem, prosakami, rozszerzonymi porami, bliznami, przebarwieniami, nieprawidłowościami w rogowaceniu się naskórka, pierwszymi oznakami starzenia, ale też rozstępami i cellulitem.

To mechaniczne złuszczanie naskórka przy pomocy ścierających głowic pokrytych warstwą diamentu wraz z  pompą zasysającą zrogowaciały naskórek. Rezultaty są widoczne natychmiast po zabiegu. Dzięki kontroli nad stopniem mechanicznej ścieralności martwego naskórka mikrodermabrazja diamentowa pozwala uzyskać pożądany efekt, uwzględniając indywidualne potrzeby skóry. Dodatkowo, poprzez usunięcie powierzchniowych warstw skóry pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, stymulowany jest naturalnie wzrost nowej tkanki. Skóra staje się promienna, gładka, świeża i elastyczna. Głęboka mikrodermabrazja spłyca liczne blizny i rozstępy, redukuje, a często całkowicie eliminuje drobne zmarszczki i zmniejsza pory. Występuje w wersji z maską, serum, kremem.
Dodatkowo zabieg można wzbogacić masażem lub stosować jako dodatek do zabiegu.

 

Przed zabiegiem twarz musi być oczyszczona z makijażu, kremów i zanieczyszczeń. Kosmetolog przeciera twarz klientowi by odtłuścić zewnętrzną warstwę skóry. Głowica aparatu do mikrodermabrazji posiada końcówkę próżniową, która zasysa ścierany naskórek. Kosmetolog może sterować głębokością oczyszczenia, zależne jest to od gradacji użytego do zabiegu diamentu oraz siły ssącej głowicy.

Cena:   170 – 220 zł

Czas:    60 – 75 min

Facebook