Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to skuteczna forma dostarczania skórze zestawu niezbędnych substancji, które pozwolą utrzymać jej kondycję na zadowalającym poziomie. Zabieg ten wykorzystywany jest do regeneracji skóry całego ciała. Może być wykonywany w celu leczenia występującego już problemu lub profilaktycznie, dla opóźnienia procesów starzenia.

To technika podania preparatu w należności od stanu skóry i potrzeby pacjenta. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą, a podawane substancje trafiają bezpośrednio w głąb skóry, dzięki czemu składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania bezpośrednio w miejscu występowania problemu.

Medycyna estetyczna

Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem, który sprawdza wszelkie przeciwwskazania. Należy poinformować lekarza o zażywanych lekach i przebytych chorobach. Sam zabieg trwa kilkanaście minut i nie wymaga znieczulenia. Na życzenie pacjenta można zastosować znieczulenie w postaci kremu. W zależności od wykorzystywanego preparatu możemy mówić o mezoterapii kwasem hialuronowym, kolagenem, osoczem bogatopłytkowym albo przy użyciu urządzenia do mikronakłuć – Dermapenu.

Efektem zabiegów jest skuteczne nawilżenie skóry, uzupełnienie niedoborów minerałów i witamin, pobudzenie regeneracji i powstawania nowych włókien kolagenowych czy wreszcie zagęszczenie, ujędrnienie, rozświetlenie i odmłodzenie skóry. Najbardziej spektakularne i trwałe efekty daje wykonywanie serii zabiegów.

Efekty zabiegu:

  • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych części ciała,
  • ujędrnienie brzucha, pośladków i ud,
  • odświeżenie okolicy oka,
  • stymulacja wzrostu włosów,
  • redukcja cellulitu,
  • niwelowanie blizn, rozstępów,
  • redukcja wiotkości skóry.

Cena:   600–2400 zł
Czas:    45–60 min

Przewiń do góry

Facebook