Masaż quiro

Masaż Quiro to hiszpański rytuał, którego głównym zadaniem jest rozluźnienie napięć w obrębie mięśni twarzy, szyi i dekoltu. W początkowej części masażu terapeuta oswaja nas z dotykiem. Delikatnymi technikami opracowuje obszar karku, a także obszar mięśni potylicznych, dzięki czemu już na tym etapie zaczynamy odczuwać odprężenie. W kolejnej części masażu terapeuta skupia się na obszarze twarzy, szyi i dekoltu, zwiększa intensywność technik a co za tym idzie wprowadza nas w stan głębokiego relaksu.

Masaż Quiro jest niezwykle przyjemny i skuteczny w działaniu. Pobudza krążenie i stymuluje tkankę łączną do produkcji elastyny i kolagenu. W efekcie tkanka zwiększa swoją elastyczność, mięśnie twarzy zostają rozluźnione a zmarszczki wygładzone. Masaż Quiro nazywany jest „rytuałem przeciwzmarszczkowym”, bo poprzez odpowiednie techniki skóra odzyskuje zdrowy blask.

Wskazania do zabiegu:

  • skóra z widocznymi zmarszczkami,
  • przemęczona twarz,
  • cera skłonna do przebarwień i występowania plam pigmentacyjnych,
  • po kuracji odchudzającej, gdy twarz straciła tkankę tłuszczową,
  • stres i bezsenność.

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości skóry, ropne wypryski na skórze, opryszczka, owrzodzenie skóry i inne zmiany chorobowe w obrębie skóry twarzy, szyi, ramion i dekoltu.

Cena:   190 zł
Czas:    60 min

IMG-0046-scaled
Przewiń do góry

Facebook