MASAŻE LECZNICZE I MASAŻE RELAKSACYJNE

MASAŻ RELAKSACYJNY

Dla osób preferujących delikatne, spokojne masaże.

 

Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi.

Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala  pozbyć  się  napięcia  na  całym  ciele.  Jest  szczególnie  zalecany  po  długotrwałym wysiłku  fizycznym  oraz  psychicznym.  Sprzyja  regeneracji  sił  i  likwiduje  ujemne  efekty  stresu,  nagromadzone  pod  wpływem  codziennych  przeżyć,  przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku.

 

Głębokość relaksu może osiągnąć różne poziomy:
1. Fizyczny – odczuwanie zmniejszenia napięcia mięśni, rozluźnienia całego ciała.
2. Emocjonalny – wyciszenie myśli, uczucie spokoju, radości.
3. Psychiczny – pełniejsze poczucie własnego ciała i pogłębienie świadomości oraz reakcji psychosomatycznych.

 

Świece, aromatyczne zapachy, pachnące olejki, odprężająca muzyka jest to nie tylko obecna moda na  relaksację,  ale  jeden  z  podstawowych  warunków,  aby  masaż  mógł  się odbyć i aby klient był z niego zadowolony. W tej chwili w praktyce terapeutycznej spotyka się często sytuacje, iż masaż relaksacyjny jest także wstępem do innych zabiegów kosmetyczno – terapeutycznych.

Cena:  140 – 260 zł
Czas:   60 – 120 min

Facebook