OCZYSZCZANIE WODOROWE - HYDROZONE

HydroZoneTM to połączenie czterech technologii w jednym urządzeniu. Dzięki takiemu wyposażeniu można zapewnić indywidualnie dobraną terapię. HydroZoneTM to skuteczna metoda nieinwazyjnego oczyszczania skóry, zagęszczania, nawilżenia oraz wzmocnienia witalności. To idealne przygotowanie skóry to innych bardziej inwazyjnych zabiegów, np. mezoterapii mikroigłowej. Już po pierwszym zabiegu można cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej i odżywionej skóry.

 

Zabieg może składać składa się z:

  • oczyszczania wodorowego,
  • ultradźwięków,
  • elektroporacji,
  • terapii zimnem
B22A1815-scaled

Oczyszczanie wodorowe  to całoroczny i bezpieczny zabieg. Polega na głębokim oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń za pomocą strumienia wody nasyconego wodorem. Z zabiegu mogą korzystać  osoby z problemami skórnymi a zarazem z delikatną, płytko unaczynioną skórą. Świetnie nadaję się  dla kobiety w ciąży.

Ultradźwięki mają za zadanie by aktywne składniki w dedykowanych kosmetykach zostały efektywnie wtłoczone w głąb skóry.

Elektroporacja  polega na zastosowaniu mikroprądów, dzięki którym w skórze wytwarzają się mikropory, przez które swobodnie wnikają aktywne składniki zawarte w kosmetykach. W połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami możliwe jest wykonanie zabiegów liftingujących, nawilżających, redukujących zmarszczki, poprawiających owal skóry.

Terapia zimnem ma za zadanie uaktywnić pracę naczyń krwionośnych oraz opóźnić proces starzenia się skóry. To idealna metoda do stosowania na zakończenie zabiegów liftingujących i poprawiających owal twarzy.

W zależności od potrzeb oczyszczanie wodorowe HydroZoneTM  może być wykonywane z użyciem całej aparatury lub tylko poszczególnych elementów. Zabieg może obejmować twarz lub w pakiecie: twarz, szyję i dekolt.

Zabieg można wzbogacić o masaż twarzy i maskę kwasową.

Cena:   240–420 zł
Czas:    45–100 min

Przewiń do góry

Facebook