MEZOTERAPIA FRAKCYJNA MIKROIGŁOWA/NANOIGŁOWA

To metoda nieinwazyjna i mało bolesna, a otrzymane rezultaty są zbliżone do zabiegu z użyciem igieł. Najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry.

Mezoterapia mikroigłowa jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów wpływających na zagęszczenie i remodeling skóry. Celem terapii jest utworzenie sieci mikrokanalików za pomocą hipoalergicznych tytanowych igieł o bardzo małej średnicy, co umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.

Mezoterapia

Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, następuje zagęszczenie i pogrubienie skóry, redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów. W zależności od problemu i wskazań, terapeuta ustawia odpowiednią długość igieł od 0,1 mm do 2,5 mm, dzięki czemu może regulować głębokości iniekcji i działać we wszystkich warstwach skóry.

NanoFrax® to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

Cena:   360–650 zł
Czas:    60-90 min

Przewiń do góry

Facebook