Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Jego właściwości lecznicze zmniejszają bóle głowy i sztywnienie karku, łagodzą stres i napięcie mięśni. Masaż zapewnia  prawidłowy przepływ energii, usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy.

Przy regularnym stosowaniu jest nawet w stanie zapobiegać utrwalaniu zmarszczek dzięki rozluźnieniu mięśni między brwiami czy na czole. Jeśli do jego wykonania użyty zostanie tłusty krem, zmiękczy on naskórek i spowoduje usunięcie nadmiernych zrogowaceń, co w efekcie wygładzi skórę.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Ważną cechą zabiegu jest też odblokowanie kanałów łojowych i potowych oraz pobudzenie gruczołów wydzielniczych skóry. Właściwie wykonany masaż twarzy doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia kosmetyków i preparatów pielęgnacyjnych. Wymienione rezultaty uzyskuje się przez zastosowanie delikatnych i spokojnych technik – najczęściej wykonywanym ruchem masażu jest głaskanie.

Ruchy powinny być płynne i delikatne, by nadmiernie nie rozciągać skóry twarzy. Drobne zmarszczki i „kurze łapki” rozcierane są poprzez wykonywanie niewielkich kółeczek z lekkim uciskiem. Następnie stosuje się ruchy ugniatania, uciskania i delikatnego oklepywania opuszkami palców.

Cena:   100 zł
Czas:    30 min

Przewiń do góry

Facebook