Mango Lift Collagen Therapy

To egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów, Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek.  Zabieg silnie nawilża skórę przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Terapia opiera się na podwójnym wprowadzeniu do skóry stymulatora syntezy kolagenu – Neodermylu ® [2%]. Ten zaawansowany peptyd biomimetyczny wpływa na zagęszczenie skóry i jej silne pojędrnienie.  Do zabiegu wykorzystane są przeciwzapalne właściwości mangiferyny z mango, zmiejszając tendencję do zaczerwienienia się skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień, dzięki zastosowaniu silnych inhibitorów tyrozynazy. Zwieńczeniem terapii jest intensywnie liftingująca maska peptydowo-enzymatyczna z Argireliną [3%], Matrixylem [5%] i papają. 

Mango Lift Collagen Therapy to całoroczny program terapeutyczny, wzmacniający skórę przed silnym stresem oksydacyjnym oraz promieniowaniem UV, wzbogacający aparaturowe kuracje pojędrniające i depigmentacyjne. 

Cena:   290 zł
Czas:    75 min

Autoryzowany zabieg Dermaquest
Przewiń do góry

Facebook