Sylwia Główczyńska-Muszyńska

glowczynska

Sylwia Główczyńska-Muszyńska


Psycholog

W moim odczuciu bycie liderem to postawa, a nie stanowisko. Właśnie dlatego zrezygnowałam z atrakcyjnych propozycji pracy w ukształtowanych już organizacjach na rzecz realizacji projektów, co do których mam pewność, że zrealizuję je z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, w tym dwa moduły specjalnościowe: Interwencja kryzysowa i Psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz pierwszy stopień wymagającego, czteroletniego podyplomowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS. Jestem psychologiem z doświadczeniem w obszarze pomocy psychologicznej.

Dla klientów biznesowych świadczę usługi rekrutacji i selekcji, a dla osób indywidualnych – wsparcie psychologiczne w życiu osobistym i zawodowym. W pracy kieruję się wysokimi standardami etycznymi – Kodeksem Etycznym Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego. W kontaktach międzyludzkich popularyzuję psychologiczne wzorce dobrego życia. Na co dzień jestem żoną, córką, siostrą, ciocią i przyjaciółką oraz spełniam się w wolontariacie na rzecz osób z problemami zdrowia psychicznego.

Powrót do zespołu