MANICURE I PEDICURE

PRZEDŁUŻANIE METODĄ ŻELOWĄ

Metoda profesjonalnej stylizacji.

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest  jedną z najpopularniejszych metod stylizacji.

To idealna propozycja dla klientek z krótkimi, łamliwymi paznokciami, dzięki której

można mieć wymarzoną długość paznokci.

Manicure żelowy to jedna z podstaw pracy profesjonalnej stylistki paznokci. Jest to obok manicure hybrydowego jedna z najpopularniejszych metod stylizacji. Żelowa stylizacja paznokci, zwana inaczej metodą światłoutwardzalną bądź modelowaniem światłem, wymaga użycia specjalnego żelu oraz lampy UV/LED. To idealna propozycja dla klientek z krótkimi, łamliwymi paznokciami. Żel zagwarantuje im utrzymanie manicure w wymarzonym stanie nawet przez kilka tygodni. Po tym czasie (który jest zależny od szybkości wzrostu paznokcia) można je ponownie uzupełnić i klientka znów będzie się cieszyć ich pięknym wyglądem. Dzięki metodzie żelowej możemy również naszej klientce przedłużyć paznokcie do upragnionej długości. Materiał wykorzystywany do tej stylizacji jest hipoalergiczny i wysokiej jakości.

Żele utwardzane są tylko i wyłącznie lampą LED.

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest możliwe dzięki użyciu specjalnego szablonu/formy. Szablon to mała naklejka, umieszczana pod wolnym brzegiem naturalnego paznokcia. Nadruk na szablonie pozwala w prosty sposób nadać płytce paznokcia odpowiedni kształt i upragnioną długość. Po utwardzeniu żelu szablon usuwa się. Manicure żelowy na formie to sposób na przedłużenie paznokci bardzo zbliżony do natury.

 

UWAGA WAŻNE!!

Jeśli nie chcemy już dłużej nosić i uzupełniać paznokci żelowych, nie należy czekać aż same odpadną, ponieważ mogą popękać i poważnie uszkodzić naturalną płytkę paznokciową. Usuwanie najlepiej zrobić w gabinecie. Spiłowuje się je pilnikami lub frezarką  ale bardzo delikatnie i umiejętnie, aby nie uszkodzić naturalnej płytki.

Cena:   15 – 130 zł

Czas:    15 – 120 min

Facebook