Masaż płytką Gua Sha i bańką chińską

Jest to liftingująco-drenujący masaż twarzy, szyi i dekoltu wywodzący się z tradycji medycyny wschodu. W początkowej fazie jest relaksacyjny i wyciszający, w kolejnej próżniowy i intensywny, w efekcie czego mięśnie twarzy zostają rozluźnione a skóra wygląda na odprężoną i wypoczętą.

Masaż za pomocą płytki Gua Sha i bańki chińskiej poprawia mikrokrążenie co wpływa na:
– lepsze dotlenienie tkanek,
– poprawę owalu twarzy,
– zmniejszenie drobnych zmarszczek,
– przyspieszenie syntezy kolagenu w skórze,
– zmniejszenie opuchlizny i cieni pod oczami,
– przyspieszenie procesu usuwania toksyn z organizmu.

Bańka chińska przeznaczona do masażu twarzy wykonana jest z miękkiego, medycznego silikonu, który przed każdym zabiegiem jest gotowany oraz dezynfekowany. Jej małe rozmiary umożliwiają bardzo precyzyjną pracę w obrębie twarzy.

Płytka Gua Sha posiada gładkie i zaokrąglone końce. Podczas pracy terapeuta intensywnie pociera nią o skórę co powoduje charakterystyczne, tymczasowe zaczerwienie. Jest to jednak efekt pożądany – świadczy o poprawie mikrokrążenia.

Przeciwskazania: wrażliwa i wiotka skóra, skóra naczynkowa, przerwanie ciągłości skóry, ropne wypryski na skórze, opryszczka, owrzodzenie skóry i inne zmiany chorobowe w obrębie skóry twarzy, szyi, ramion i dekoltu, siniaki lub obrzęki na twarzy niewiadomego pochodzenia.
Dodatkowo po masażu na życzenie klientki wykonuje się kinesiotaping estetyczny.

 

Cena:   230 zł
Czas:    75 min

gua-sha
Przewiń do góry

Facebook