KOSMETYKA TWARZY

PEELING DYNIOWY

Zabieg zalecany na cerę z tendencją na trądzik pospolity aktywny, krostki, zaskórniki, stany zapalne, ropne, przebarwienia pozapalne.

Dla skóry przetłuszczającej się oraz z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

Peeling     enzymatyczno-chemiczny     przeznaczony    dla    skóry   problematycznej   z   nawracającymi    problemami    trądzikowymi,    łojotokiem,    rozszerzonymi   porami i przebarwieniami pozapalnymi. Wyciąg z dyni jest bogaty w witaminy C, B1, B2, B6, PP, K oraz  beta-karoten, który łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego (witaminy A). Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy [10%]mlekowy [10%] i salicylowy [5%]. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzmocniony jest przez silne inhibitory tyrozynazy jak kwas azelainowy [10%] oraz kwas kojowy [5%].

Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz na balansowaniu mikroflory skóry, a nie tylko na efekcie złuszczania naskórka.

Cena:   240 zł

Czas:    45 min

Facebook