MANICURE I PEDICURE

ZDOBIENIE HYBRYDĄ MANICURE/PEDICURE

To alternatywa dla malowania paznokci na jednolity kolor. Ozdobione paznokcie nie tylko dobrze się prezentują, ale są także sposobem na wyrażenie siebie i pokazanie swojego stylu. To świetna okazja do eksperymentowania z manicurem.

Manicure hybrydowy jest obecnie najmodniejszą metodą pielęgnacji paznokci. Doceniamy trwałość i oszczędność czasu, a także znakomity efekt wizualny, którym możemy cieszyć się nawet kilka tygodni.

Jeśli chcemy zrobić wzorki na paznokciach hybrydowych przygotowujemy paznokcie jak do manicure hybrydowego. Należy wyrównać nierówności, wzmocnić i przedłużyć płytkę paznokcia. Można też na początku zastosować tzw. hard, tuż po nałożeniu bazy, aby wzmocnić i przedłużyć płytkę. Kosmetyczna w uzgodnieniu z klientką dobiera kolory i maluje wzorki ręcznie, co daje świetny efekt używając do tego delikatny pędzelek do zdobień lub sondę. Całość jest utwardzana lampą UV. Oprócz różnokolorowych wzorów wykonywany jest french czyli pastelowy manicure z białymi lub kolorowymi końcówkami.

Do wyboru są także m.in. naklejki wodne, które kosmetyczka zwilża wodą, zdejmuje  folię  zabezpieczającą  i  aplikuje  na  manicure  hybrydowy  pokryty  topem.  Trzeba  jedynie  ułożyć  go w wybranym miejscu, docisnąć i pokryć całość nabłyszczaczem, a następnie utwardzić lampą UV.

Są także tasiemki, których nawet nie trzeba nawilżać, gdyż są pokryte klejem. Wystarczy pokryć je topem i możemy cieszyć się oryginalną i piękną stylizacją.

Dostępne  są  także  szablony  do  odciskania  wzorków.  Inną  opcją  jest  także   rapidograf,   którym   można   rysować   jak   pisakiem.   Pozwala   on   uzyskać   naprawdę   wyjątkowo   piękny i niepowtarzalny manicure. Dokonamy nim precyzyjnych linii, których nie uzyskamy żadnym pędzelkiem. Wzory są rysowane na delikatnie zmatowionej warstwie lakieru hybrydowego, następni, nakładana jest na całość nabłyszczacz (tzw. top) i utwardzana.

Cena:   10–30 zł

Czas:    15–30 min

Facebook