ZAŁOŻENIE PLASTIKOWEJ KLAMRY GOLDSTANDT

Klamry korygujące przynoszą natychmiastową ulgę.

Długotrwałe ich stosowanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, a tym samym likwiduje dolegliwości i zapobiega ponownemu wrastaniu.

Jest to wspaniała alternatywa dla wszystkich rodzajów klamer ze względu na fakt, iż może pełnić funkcję każdej z nich. Dzięki leczniczym właściwościom samego złota z powodzeniem stosuje się ją nawet w przypadku poważnych stanów zapalnych i u osób cierpiących na alergie.
Warto wspomnieć również o innych walorach . Goldstadt Spange jest klamrą niezwykle cienką ( 0,1mm) co sprawia, że jest niemalże niewyczuwalna. W czasie leczenia pacjent nie musi rezygnować z pracy i aktywnego trybu życia.
Dodatkowym atutem jest oczywiście jej wygląd – złoty, cieniutki pasek szybko znalazł uznanie wśród pań jako element, który kojarzy się bardziej z ozdobą niż elementem leczniczym!

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów klamer plastikowych, do zakładania których można przestępować po odpowiednich przeszkoleniach. Występują klamry pojedyncze oraz te mocowane na nośnikach (najpopularniejsze w Polsce są BS Spange oraz BS Quick), w rozmiarach 14, 16, 18, 20, 22 i 24 mm. Dzięki temu można je dopasować do prawie każdej płytki paznokciowej.

Aby łatwiej je założyć, najpierw wykonujemy tamponadę, dzięki której lepiej widzimy miejsca, gdzie klamry powinny być naklejone.

Cena:   100 zł

Czas:    30 min

Facebook