Zabieg pigmentacji skóry twarzy

Zabieg do pigmentacji skóry twarzy Gdańsk  

NOWOŚĆ w Spa Osowa!!!
Zabieg pigmentacji skóry twarzy

W trakcie trwającego 120 minut zabiegu skóra – uprzednio znieczulona – jest nakłuwana, a następnie wprowadzany jest w nią pigment. Po uzyskaniu odpowiedniego krycia, można przejść do konturowania twarzy. W trakcie zabiegu pigmentacji można na przykład wizualnie zwęzić nos lub podkreślić kości policzkowe. Po zabiegu skóra przez dzień, dwa jest lekko podrażniona i zaczerwieniona. Efekt utrzymuje się przez około sześć miesięcy. Naskórek poddany pigmentacji stopniowo się złuszcza i skóra powoli traci barwnik.

Do zabiegu jest stosowane serum, do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny makeup.

Efekty terapii są czasowe i pozbawione ryzyka niepożądanej modyfikacji koloru pigmentu w skórze. Ze względu na płytką aplikację zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga czasu rekonwalescencji.

Zabieg zaleca się wykonać w serii – trzy zabiegi co dwa tygodnie. Zabiegowi pigmentacji skóry twarzy nie mogą się poddawać kobiety w ciąży lub karmiące piersią oraz osoby cierpiące na cukrzycę albo z aktywnymi stanami zapalnymi.

Powyżej zdjęcia ze szkolenie w Spa Osowa w dniu 18 września 2019 r.

Aktualnie mamy zabieg w promocji!!

Koszt 1 zabiegu: 249 zł
Pakiet 3 zabiegów: 689 zł
Pakiet 5 zabiegów: 999 złFacebook