Rozpoczęcie roku szkolnego 2019

👶👧👦Dzieciaki w szkołach?🏣
💃🕺Nareszcie💃🕺
Teraz to już nic nie stoi na przeszkodzie by przyjść do ☯️Spa i się porządnie zrelaksować, odpocząć od 👨‍👩‍👧‍👦dzieci, 🧔męża, 👩‍🦰żony… ⛅️od codzienności…😍
😎W końcu upragniony odpoczynek🌅
‼️Zapraszamy‼️

 

 

Wiele mam cieszy się z nadchodzącego roku szkolnego, który zagwarantuje chwilę odpoczynku od dzieci. Znakomita większość rodziców przyznaje, że początek kolejnego roku szkolnego, to dla nich powód do radości. Dla dzieci pierwszy dzwonek, to czas rozpoczęcia zajęć, a dla mam to chwila psychicznego odpoczynku, nawet jeżeli to tylko 2 godziny dziennie, bo rzadko można tak naprawdę odpocząć.Początek roku to emocjonujące przeżycie dla całej rodziny. Ważne, żeby w trakcie szkolnej nauki, rodzice mieli na względzie przede wszystkim dobro dziecko, a nie swoje ambicje i oczekiwania.

Każdy chciałby, aby jego pociecha zdobywała laury w konkursach, a na świadectwie w czerwcu zaprezentowała czerwony pasek, jednak warto podejść z dystansem do szkolnych ocen, nie wywierać na młodym człowieku zbyt dużej presji, akceptować jego wady i zalety, chwalić sukcesy i pomagać znieść porażki. W innym przypadku może się to źle odbić nie tylko na dzieciach ale również na zbyt ambitnych rodzicach.

Kochani…
Pozwólmy sobie na troszeczkę rozluźnienia w życiu swoich pociech i w swoim własnym 🙂Facebook