KOSMETYKA TWARZY

PURE EQUALIZER

Przeznaczone dla osób z tłustą i trądzikową skórą.

Normalizacja i pielęgnacja przeciwtrądzikowa.

Oczyszczające kosmetyki wspomagają stabilizację wydzielania sebum, zapobiegają namnażaniu się bakterii, które są odpowiedzialne za tworzenia się stanów zapalnych oraz chronią płaszcz hydro-lipidowy skóry.

Zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej o tłustej, wymagającej regeneracji wydzielania sebum lub działania przeciwbakteryjnego.

Rezultatem jest oczyszczona i zbalansowana skóra, która pozostaje na długo nawilżona i matowa. Niedoskonałości skóry problematycznej są zmniejszone, ujścia gruczołów łojowych są zwężone, a zaskórniki zredukowane. Skóra jest gładka, czysta i promienna.

Zabieg został specjalnie opracowany na potrzeby skóry przetłuszczającej się i zanieczyszczonej. Reguluje wydzielania sebum i zapewnia długotrwałe zmatowienie oraz nawilżenie skóry.

Skuteczny zabieg dla skóry dotkniętej trądzikiem. Użyte podczas zabiegu produkty kosmetyczne pomagają w niwelowaniu stanów zapalnych, a także pomagają w ich zapobieganiu. Chroni naturalne mechanizmy obronne, przywraca odpowiednie pH czyniąc skórę czystą i odświeżoną.

Cena:   250 zł

Czas:    60 min

Facebook