MANICURE I PEDICURE

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy jest popularnym zabiegiem, w szczególności w ciepłych miesiącach, kiedy panie chcą pochwalić się ładnymi i zadbanymi stopami.

Pedicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych                     w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure.

Paznokcie  hybrydowe  są  trwałe  i  pięknie  się  prezentują  przez  dwa-trzy  tygodnie.  Dodatkowo   wyglądają   naturalnie,   są  odporne   na   uszkodzenia,  a  lakier  nie  odpryskuje. Pedicure hybrydowy jest zabiegiem zbliżonym do manicure hybrydowego. Jest mieszanką pedicure z manicure hybrydowym.

Na początku wykonany jest pedicure kosmetyczny, który pozwoli przygotować stopy do dalszych zabiegów. Po opiłowaniu i skróceniu paznokci można rozpocząć zabieg pedicure hybrydowego, który podobnie jak manicure hybrydowy wziął nazwę od trwałego lakieru, który nakładany jest na paznokcie. Lakier jest połączeniem klasycznego lakieru z żelem, który podczas zabiegu utwardzany jest lampą UV lub LED.

By usunąć lakier hybrydowy z płytki paznokcia, należy użyć do tego specjalnych preparatów lub frezu.

Cena:   140 – 160 zł

Czas:    90 – 100 min

Facebook