Masaż misami tybetańskimi u Filipa

❣️Poznajcie Filipa i jego misy tybetańskie❣️😎
➡️Filip jest pasjonatą masażu i mis tybetańskich☯️🌅
Harmonicznie bogaty dźwięk z instrumentów takich jak misy tybetańskie, wywiera wpływ na 💪ciało fizyczne i 🤯psychiczne, 🥰emocjonalne, 😇duchowe i części energetyczne🌈🌞
Dla każdego dobierany jest odpowiedni dźwięk, który wydobywa się z dobrze dostrojonych terapeutycznych mis tybetańskich🥁🎷🎺🎸🎻
W ten sposób uzdrowione ciało zaczyna wytwarzać własną, jedyną, niepowtarzalną, zdrową wibrację🎭🧘‍♀️🧘‍♂️
Kochani‼️⬇️❤️💚
✔️Od dzisiaj do końca miesiąca mamy dla Was naprawdę fajną zniżkę⌛️
⚠️Nie pozostało nic innego jak zaprosić Was na masaż misami tybetańskimi❤️❤️❤️❤️❤️

W XVII w. naukowiec Chladini odkrył, że w odpowiednich warunkach dźwięki wpływają na kształtowanie się materii, dzięki czemu powstają różnego rodzaju wzory geometryczne charakterystyczne dla danej częstotliwości.

Obecne odkrycia fizyki kwantowej wskazują na to, że wszystko jest wibracją i podlega zmianom oraz wzajemnym wpływom.

Ludzkie ciało posiada pamięć przeżytych emocji, nawet tych, które pozornie wypieramy.

Zepchnięte do poziomu podświadomości, zatruwają nasz organizm i są przyczyną większości chorób.

Harmonicznie bogaty dźwięk z instrumentów takich jak misy tybetańskie, wywiera wpływ na ciało fizyczne i psychiczne, emocjonalne, duchowe i części energetyczne.

W końcu lat 80. niemiecki inżynier, fizyk i radiesteta Peter Hess podczas swoich podróży po Tybecie, Indiach i Nepalu odkrył uzdrawiającą i oczyszczającą siłę oddziaływania dźwięku mis tybetański.

Tym samym postanowił sprowadzić misy do Europy Zachodniej.  Terapia dźwiękowa oparta jest na zasadzie rezonansu, dzięki któremu bardziej intensywne i harmoniczne drgania rozprzestrzeniają się na inne – słabsze lub niezdrowe.

Dla każdego dobierany jest odpowiedni dźwięk, który wydobywa się z dobrze dostrojonych terapeutycznych mis tybetańskich.

Cały proces wydobywania dźwięków na bieżąco kontroluje terapeuta, który dba o to, aby wibracje docierały do najgłębszych komórek ciała i uwalniały umysł z toksycznych emocji.

W ten sposób uzdrowione ciało zaczyna wytwarzać własną, jedyną, niepowtarzalną, zdrową wibrację.

Misy tybetańskie z sukcesem stosuje się również w wykonywaniu specjalnego masażu.

Wówczas na ciele leżącego pacjenta rozkłada się misy, w które uderza się specjalnymi pałeczkami, aby po mistrzowsku wydobyć szerokie gamy dźwięków, które utrzymają wewnętrzną harmonię i zapewnią doskonałe zdrowie.

Korzyści z mis tybetańskich:

Harmonijne dźwięki odgrywają ponadto rolę w procesie rozwoju osobistego, dodając odwagi i pewności siebie.

Misy tybetańskie są stosowane w leczeniu chorób, w relaksacji i medytacji.

Pomagają uzyskać zdrowe wibracje we wszystkich poziomach organicznych, umysłowych lub psychicznych, emocjonalnych i duchowych.

Mają dobroczynne działanie w dziedzinie muzykoterapii.

Ponadto pomagają zmienić niekorzystne stany gniewu, lęku, smutku, stresu itp. na stan spokoju, relaksu i harmonii, które uzdrawiają i zapewniają mistyczne doznania.

Misy tybetańskie pomagają nam wejść w stan prawdziwej świadomości lub jeszcze wyżej, gdzie znajdziemy prawdziwy spokój.

Pomagają odblokować i uwolnić zablokowaną energię.

Równoważą pracę półkul mózgowych, zapewniają jasność umysłu, zwiększają kreatywność, polepszają koncentrację, produktywność, twórczość i skupienie.

Sprawiają, że człowiek staje się bardziej spokojny i zrównoważony.

Kontrolują stany bezsenności i nadpobudliwości.

Likwidują bóle głowy, zaburzenia pracy jelit, choroby kobiece, przykurcze mięśni, stany zapalne stawów, choroby układu krążenia, zaburzenia łaknienia, stany lękowe i depresyjne.

Są przydatne w usuwaniu z organizmu toksyn oraz w okresach rehabilitacji i rekonwalescencji po operacjach, zabiegach chirurgicznych, wylewach, zawałach i udarach.Facebook