MANICURE I PEDICURE

LAKIER HYBRYDOWY HARD

Podkład pod  lakier hybrydowy o właściwościach budującego żelu miękkiego, który jest idealny do stosowania na słabą, uszkodzoną płytkę paznokcia.

Baza jest jak najbardziej wskazana przy paznokciach hybrydowych, ponieważ to od niej zależy, jaki efekt na paznokciach uzyskamy.

Dobra baza pod lakier wyrówna płytkę paznokci, nada jej bardziej jednolitą powierzchnię, wygładzi drobne nierówności i ubytki. Oprócz tego, sprawi, że kolejne warstwy kosmetyków będą znacznie lepiej przylegać do paznokci. Jeśli wybierzesz bazę pod lakier o gęstej konsystencji, dodatkowo możesz delikatnie nadbudować i przedłużyć płytkę paznokcia.

Dobrze dobrana baza będzie zawierała także określone składniki pielęgnacyjne – w sprzedaży można znaleźć bazy witaminowe i regenerujące, które odżywiają paznokcie oraz sprawiają, że naturalna płytka pozostaje zdrowa i silna. Nie należy bagatelizować wzmacniania płytki paznokcia, ponieważ pod wpływem lampy UV jest ona osłabiana. Można sobie wręcz zaszkodzić nie stosując odpowiedniej bazy pod lakier.

Baza odpowiada za zwiększenie przyczepności i trwałości lakieru hybrydowego. Oprócz tego, chroni płytkę paznokci przed przebarwieniami, a o te nie jest trudno, gdy sięgamy po kolorowe lakiery hybrydowe.

Cena:   15–30 zł

Czas:    15–20 min

Facebook