OCZYSZCZANIE WODOROWE - HYDROZONE

Hydrozone to połączenie aż czterech technologii w jednym urządzeniu zapewniające indywidualnie dobraną terapię do każdej skóry.

Urządzenie Hydrozone pozwala w skuteczny  i nieinwazyjny sposób oczyścić skórę, poprawić jej zagęszczenie, nawilżyć oraz wzmocnić witalność.
Peeling wodorowy to idealne przygotowanie skóry do innych, bardziej inwazyjnych zabiegów. np. mezoterapii mikroigłowej.

Hydrozone ma w swoim wyposażeniu:
– terapię wodorową,
– elektroporację (mezoterapia bezigłowa),
-ultradźwięki,
– terapię zimnem.

Zabiegi oczyszczania wodorowego dedykowane są dla osób borykających się ze skórą wrażliwą, płytko unaczynioną, z tendencją do nadmiernego wydzielania sebum, pozbawioną blasku, poszarzałą lub tzw. skórą palacza. 
Terapia wodorowa jest zabiegiem całorocznym i całkowicie bezpiecznym., nawet dla kobiet w ciąży. 
Ultradźwięki ułatwiają penetrację substancji aktywnych w głąb skóry a nie tylko na zewnętrzne warstwy naskórka.
Elektroporacja polega na zastosowaniu mikroprądów, dzięki czemu na skórze wytwarzają się mikropory, przez które mogą swobodnie wniknąć składniki aktywne zawarte w kosmetykach. Indywidualnie dobrane do potrzeb preparaty, pomogą uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.
Terapia zimnem  swoje główne zastosowanie ma przy uaktywnieniu pracy naczyń krwionośnych oraz opóźnianiu procesów starzenia się skóry. Dodatkowo stosowana jest do zniwelowania odczuwania bólu oraz zmniejszania obrzęku np. po zabiegach inwazyjnych.

W zależności od potrzeb klienta oczyszczanie wodorowe może być wykonywane jako samodzielna usługa lub jako pakiet zabiegów z wykorzystaniem całej aparatury urządzenia Hydrozone. Dodatkowo zabieg można wzbogadzić maską kwasową.

Cena:   190–380 zł
Czas:    45–105 min

Przewiń do góry

Facebook