JOANNA FANDREY-SKOWRONEK

Magister psychologii, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie o specjalnościach: klinicznej i biznesu. Coach ICC, Trener Biznesu. Terapeuta krótkoterminowy w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR), akceptacji i zaangażowaniu (ACT) oraz racjonalnych zachowań (RTZ).

Swoje doświadczenie zdobywała pracując z drugim człowiekiem w biznesie, prowadząc własną firmę, w praktyce prywatnej oraz w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku.

Od blisko dwóch dekad towarzyszy osobom w rozwoju osobistym, wiedzy oraz umiejętności. Współpracuje z menadżerami wyższego i średniego szczebla, przedsiębiorcami małych i średnich firm, kobietami i mężczyznami szukającymi nowych wyzwań, osobami przebywającymi poza granicami Polski, pacjentami onkologicznymi i ich bliskimi, jak również z młodzieżą szukającą swojej ścieżki.
Miłośniczka psychologii pozytywnej zajmującej się dobrostanem człowieka. Bardzo ważne dla niej jest zachowanie harmonii, równowagi i spokoju w życiu osobistym i zawodowym. Wszystkie spotkania opiera na pozytywnym podejściu poszukiwania różnych rozwiązań i osiągnięcia celu klienta w możliwie jak najkrótszym czasie, cały czas podążając za nim z uważnością.

 

W każdym widzi dobro, potencjał, morze możliwości i jest po to, aby je pomóc odkryć i wzmocnić. Najważniejsza dla niej jest relacja, oparta na zaufaniu i bezpieczeństwie drugiej osoby. Kieruje się empatią, zaangażowaniem, akceptacją trudności z jakimi spotyka się klient.

Wspiera w sytuacjach zmiany, straty, osamotnienia, wypalenia zawodowego, trudności w relacjach interpersonalnych, depresji, obniżonego nastroju, obniżonego poczucia własnej wartości, przemocy czy kryzysu życiowego.

.

Przewiń do góry

Facebook