KOSMETYKA TWARZY

SALICYLIC BRIGHT PEEL

Zabieg szczególnie rekomendowany skórom ze wskazaniem do peelingu chemicznego o niskim progu bólu. Salicylic CA Bright Peel  niweluje skutki egzogennego starzenia się skóry, poprawia utratę elastyczności, spadek napięcia. Doskonale radzi sobie z trądzikiem wieku dorosłego, trądzikiem różowatym i skórą tłustą. Zwalcza również przebarwienia posłoneczne, hormonalne, potrądzikowe, melasma.

Salicylic CA Bright Peel to pierwszy profesjonalny program terapeutyczny będący alternatywą dla silnych w odczuciach zabiegów eksfoliacyjnych jak TCA, Płyn Jessnera czy wysoko stężony kwas salicylowy, rozwiązuje problemy skóry problematycznej i jednocześnie działa silnie eksfoliacyjnie. Efektywność porównywalna do mocnych peelingów chemicznych została osiągnięta poprzez synergiczne połączenie kwasu salicylowego [20%] z kwasem L-askorbinowym [15%] i retinoidami pochodzenia roślinnego oraz biologicznego. Fenomenem zabiegu jest dodanie do formuły kwasu salicylowego peptydu – Skinasensyl™ [2%]. Jest to tetrapeptyd oparty na innowacyjnym mechanizmie działania, dedykowany przede wszystkim skórze neurosensytywnej (bardzo wrażliwej na bodźce zewnętrzne). Zmniejsza on uwalnianie prozapalnych neuromediatorów powodując, że zabieg jest bardzo komfortowy dla skóry neurowrażliwej.

Po zabiegu skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie jest umiarkowane do intensywnego. Rezultatem  po zabiegowym jest poprawa struktury skóry, ograniczenie łojotoku, zwężenie ujść mieszków włosowo-łojowych, rozjaśnienie głębokich przebarwień pozapalnych, posłonecznych i hormonalnych oraz znaczące ograniczenie występowania zmian trądzikowych.

Cena:   250 zł

Czas:    60 min

Facebook