MASAŻE LECZNICZE I MASAŻE RELAKSACYJNE

MASAŻ AUTORSKI WSCHODNI

Masaż ten w największym stopniu bazuje na masażu tajskim. Można w nim odnaleźć również elementy masażu shiatsu i masażu jivaka.

 

Dodatkowo jest to masaż intuicyjny, będą w nim występować elementy akupresury, uciski punktów spustowych, manipulacje w stawach aby usprawnić ich zakresy.

Osoba masowana będzie potrzebowała luźnego stroju, np. dresu, czy leginsów i podkoszulki. Jest to masaż który wykonuje się w ubraniu, jedynie stopy mogą zostać odkryte. Do  ucisków  wykorzystuje  się  specjalnego  drewnianego  sticka – wyrzeźbionego z drzewa różanego.  Początkowo  osoba  masowana  leży  na  plecach,  później  na  bokach
i brzuchu, przybiera różne pozycje dostosowane do potrzeb i możliwości fizycznych. Masowana jest także twarz i szyja. Masażysta wykorzystując ciężar swojego ciała, pracuje z centrum hara. Używa dłoni, kciuków, przedramion, stóp, przy czym sam może korzystać z ergonomii ruchu i pozostać w równowadze, co przekłada się na odczucia osoby leżącej. Masaż ten wprowadzi nowe jakości głębszego, uciskowego dotyku. Masaż ten z pewnością rozluźni i uelastyczni powięzi, mięśnie oraz ścięgna, poprawi zakresy ruchu, będzie sprzyjał poprawie ukrwienia w tkankach i narządach. Zniweluje lub całkowicie zniesie napięcie psycho – emocjonalne oraz ból fizyczny. Doskonale sprawdzi się gdy potrzeba nam głębokiego relaksu. Przywróci nam życiowy balans, być może doskonale uzupełni działanie innych masażów np. masażu klasycznego. Może być stosowany naprzemiennie.

Cena:   220 zł
Czas:    105 min

Facebook