MANICURE I PEDICURE

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to sposób na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicure. Popularny zabieg, który jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 tygodnie.

Paznokcie hybrydowe to przede wszystkim lakier, który nie odpryskuje. Płytka się nie odbarwia.

To metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi  czas.  Nie  tracą  też  blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”. Choć technika znana była już w kosmetyce od kilku lat, dopiero w 2010 roku, za sprawą produktu Shellac, zdobyła popularność.

Zabieg zaczyna się jak zwykły manicure – od przygotowania płytki. Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem. To ważne, bo u osób, u których płytka jest naturalnie tłusta manicure może się nie utrzymać. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w świetle lampy UV, a następnie nakłada warstwy koloru.

Manicure, w zależności od rodzaju, wzbogacany jest o dodatkowe zabiegi.

 

By usunąć lakier hybrydowy z płytki paznokcia, należy użyć do tego specjalnych preparatów lub ceramicznego frezu.

Cena:   90 – 110 zł

Czas:    60 – 75 min

Facebook